POPIS PROGRAMU

Whoopdedoo.love / e-shop affiliate program 


Affiliate program e-shopu Whoopdedoo.love


 


Zapojte se do našeho partnerského (affiliate) programu a získejte provizi z každé uskutečněné objednávky, kterou vytvoří vaši návštěvníci!


A jak to celé funguje? Jednoduše tak, že se zaregistrujete do našeho provizního programu jako affiliate partner, a tím získáte svůj unikátní odkaz, který si umístíte na své webové stránky, na Facebook, do e-mailu apod. V situaci, kdy zákazník klikne na váš odkaz a provede na našem webu nákup, tak se Vám jakožto partnerovi načte odměna ve formě 15% provize z této objednávky.


Můžete tedy získat provizi z objednávek všech, kterým jste náš e-shop doporučili, a zároveň pomůžete šířit myšlenku, že za Whoop·de·doo erotické pomůcky se žena nemusí stydět, protože jsou elegantní, krásné a hlavně funkční.


Cílová skupina


Naší cílovou skupinou jsou především ženy ve věku nad 25 let, které mají rády funkční i designové produkty a nebojí se investovat do kvality.


Dále také ti, kteří upřednostňují a podporují české výrobky, neboť všechny produkty jsou vyráběny pouze v České republice. 


A v neposlední řadě také ženy, které dbají na své zdraví a venušiny kuličky vnímají jako zdravotní pomůcku k posilování pánevního dna.


Vhodná propagace


Blogy a magazíny o erotických pomůckách nebo o zdraví, specializované affiliate ministránky zaměřené na konkrétní produkty, souhlasný e-mailing na vaše e-mailové kontakty (SPAM nebude tolerován viz obchodní podmínky) a další.


Připravené materiály pro partnery  • Reklamní odkazy

  • Reklamní bannery (statické)

  • PR články na míru


Shrnutí klíčových informací  • Designové erotické pomůcky, které jsou zdraví prospěšné a zároveň potěší

  • Provize 15 % (bez DPH a poštovného) – při větších obratech možný růst provize

  • Cookies 60 dní.

  • Výplatní minimum 1 000 Kč (je možné vyplatit i formou poukazu na nákup zboží ve Whoop·de·doo – vhodné zejména pro ty, kteří nemohou fakturovat)

  • Schvalování konverzí 1x týdně

  • Cílovou skupinou jsou především ženy nad 25 let (a všichni, kteří mají rádi české, designové a funkční věci)

  • Affiliate manažer kdykoliv k dispozici


O tuto kampaň se stará affiliate manažer Petra Kneslová. Poradí vám s registrací do programu, vhodnou propagací, zaslání informací o nejprodávanějším sortimentu apod.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na sales@whoopdedoo.cz nebo volejte na +420 778 065 388.


Těšíme se na spolupráci!


Whoop·de·doo