Nejnovější kampaně

ZÁKLADNÍ BALÍČEK KOUČOVÁNÍ - 12h

- Nastavení primárních cílů, - nastavení strategie, - průběh řešení a posunutí k Vámi vytyčeným cílům, - resumé a tzv. AHA momenty, milníky + certifikát o absolvování. - Ve dvanácti hodinách, ve kterých budeme společně 3 měsíce si stanovíme cíle na základě metody „Nastavování cílů“ dle Results Coaching systému, který je založen na neurovědeckých poznatcích o fungování mozku a mysli. - Možnost cílit na libovolnou oblast: - pracovní x osobní život, - práce – kariéra, růst, vzdělávání, leadership, - osobní život – partnerství, vztahy, stravování, pohybové aktivity. - Nastavení změny myšlení. - Možnost koučování také online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call.

1500 Kč
provize

ROZVOJ VNITŘNÍ SÍLY A ODOLNOSTI

Toto je unikátní ucelený 6-ti měsíční, celostní program pro rozvoj vnitřní síly a odolnosti. V rámci 12ti 2 hodinových online setkávání s vámi budeme sdílet komplexní systém funkčních a v praxi ověřených metod a technik. Jednotlivá setkání se vzájemně doplňují a logicky na sebe navazují. Součástí setkání budou kromě sdílení informací i praktická cvičení a tipy jak rozvíjet vnitřní sílu a odolnost v běžném osobním nebo pracovním životě. Cena: 6.800,- Kč / os. (= 283,- Kč/hod.) Termín: od 25. 2. do 8. 7. 2021 – vždy od 18 do 20 hod. Lektorky: Bc. Veronika Petrová, DiS. a Ing. Lenka Palatová (weby: https://www.stastnamysl.cz/ , http://pro-zmenu.cz/ ) Přihlášky na mailech: info@stastnamysl.cz nebo lenka@palatova.cz .

10 %
provize

ROZŠÍŘENÝ BALÍČEK KOUČOVÁNÍ - 24h

- Všeobecně je tento balíček pro lidi, kteří chtějí výrazně změnit svůj život, - hlubší proměna a změna života či životního stylu, - průběh řešení a posun ve Vašich cílech, - 2x Resumé, tzv. AHA momenty, milníky + certifikát o absolvování. Zahrnuje balíček BASIC: - budeme postupovat stejně jako ve dvanáctihodinovém cyklu, jen máme od začátku více času na změny. Možnost cílit na libovolnou oblast: - pracovní X osobní život, - práce – kariéra, růst, vzdělávání, leadership, - osobní život – partnerství, vztahy, stravování, pohybové aktivity. - Stanovení cílů a nastavení strategie k jejich dosažení. - Nastavení změny myšlení. - Identifikace a práce se zlozvyky a nesprávnými návyky. - Změna pohledu na svět/na život. - Ukotvování změn a nových programů. - Práce s myslí, duší i tělem. Možnost koučování také online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call.

4000 Kč
provize

ONLINE 5 TIBEŤANŮ

Prastará technika pro znovuobjevení své vnitřní krásy a síly, srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí, pomůže Vám pro vylepšení vztahů, “poprat se” s krizí ve vztahu či v životě, pár minut denně Vám může pomoci pro udržení se v kondici a proti civilizačním nemocem. Nyní je možnost naučit se 5 Tibeťanů online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call. Následně máte mou podporu, abyste techniku cvičili správně. 5 Tibeťanů má úžasné účinky pro tělo, mysl, duši i ducha.

500 Kč
provize

ONLINE DUCHOVNÍ PRŮVODCE

Slouží pro ujasnění duchovních otázek či v momentu těžkého životního rozhodování, podíváme se na svět z pohledu vesmírných, přírodních či božích zákonů, slouží pro práci na sobě z pozice duše a ducha, slouží pro otevření věcí, které by Vám jinak v životě ubližovali. Využijte možnost 2h online duchovního průvodce. Spojíme se přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako videocall. Online duchovní průvodce je tu především pro řešení duchovních otázek či otázek směřujících k léčení Vaší duše. Zajímala jsem se o tisíce let staré tradice, tajné nauky a přizpůsobila svůj život dle přírodních, vesmírných a božích zákonů. Jsou zde určité principy a zákonitosti, které, když si uvědomíte, přestanete jít proti nim a už tím se Váš život vylepší.

500 Kč
provize

LaCrema.bio

Jsme výhradní distributor několika španělských značek přírodní kosmetiky pro ČR a SR. Možná stejně jako my cítíte touhu přiblížit kouzlo čisté přírody lidem kolem sebe. V tom případě se zapojte do našeho affiliate programu a propagujte naši čistě přírodní kosmetiku! Vítáme každého, kdo se chce zapojit do rozšíření povědomí o těchto značkách v naší republice a kdo má kladný vztah k přírodním produktům, které nám poskytují tolik potřebnou lehkost a neopakovatelné pocity souznění s přírodou. Na našem e-shopu nabízíme přírodní produkty značek Ami Iyök, Homo Naturals a Amapola. Každá z těchto značek má trošku jinou produktovou řadu a zaměření. Ami Iyök nabízí dámskou kosmetiku nejvyšší kvality a speciální šampon pro psy a kočky, Homo Naturals je specializovaná značka zejména pro muže a Amapola se soustředí na dostupnou kosmetiku pro celou rodinu, od miminka po nejstarší členy rodiny.

12 %
provize

DrShop.sk

Specialisté z DTSHOP jsou v oboru přes 10 let. V jejich nabídce najdete kvalitní audio a video techniku, vybavení do dílny, bílé zboží, zahradní vybavení, součástky a ozvučovací techniku. S výběrem dokážou poradit a nabízí garanci vrácení peněz, která na jejich zákazníky funguje. ✅ provize 3 % ✅ průměrná provize 2 € ✅ XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

3 %
provize

TopGrily.cz

Top Grily jsou největším prodejcem prémiových grilů Weber v České republice. Značka Weber je známá pro svoji dlouholetou tradici, vysokou kvalitu, spolehlivost a neustálé inovace. A na eshopu topgrily.cz najdete kompletní sortiment grilů i příslušenství Weber, obvykle i vše skladem. Grily na dřevěné uhlí, plynové, elektrické i peletové grily i veškeré příslušenství je rozděleno přehledně do kategorií. Kromě toho Top Grily pořádají pravidelné kurzy grilování a nabízejí také silně prozákaznický přístup, rychlé vyřizování objednávek a kompletní servis svých produktů. ✅ provize 7,5 % ✅ průměrná provize 20 € ✅ bannery a XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

8 %
provize

DrProtect.hu

Dr.Protect - učíme žít zdravě a naplno. Přinášíme doplňky výživy značky Dr.Protect a zdravé nápoje s nejoptimálnějším složením vitamínů, minerálů, stopových prvků, a rostlinných látek na podporu imunity, které aktivním lidem pokryjí jejich zvýšenou spotřebu. Na e-shopu najdete také diagnostické testy, roušky, dezinfekce a další sortiment na podporu zdraví. ✅ Provize 15 % ✅ průměrná provize 6€ ✅ bannery a XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

15 %
provize

Drevona.sk

Výrobce nábytku DREVONA nabízí vybavení do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, koupelny, předsíně a kanceláře. Je to značka s dlouhou historií - vznikla v roce 1949. Za tu dobu si našla své zákazníky, kteří ocení slovenskou výrobu a kvalitu zpracování. ✅ provize 5,3 % ✅ průměrná provize 14 € ✅ XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

5 %
provize