Výpis affiliate programů

MalujemeMazlicky.cz

Milujete svého mazlíčka? Nechce si nakrestlit jeho portrét podle zaslaných fotografií. Obraz vám dorazí v rámu - jedná se tak o skvělý dárek pro nadšené majitele domácích mazlíčků. ✅ provize 16% ✅ průměrná provize 9 € ✅ bannery Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

16 %
provize

Dobrá-miska.cz

Dobrá miska je e-shop se vším, co vaši chlupatí mazlíčci potřebují! Rychlé dodání. Objednané zboží vám dodáme vždy rychle a v pořádku. Dodáme do 24h. Unikátní široký sortiment. Dodáme do druhého dne. Naprosto špičkový servis. 99% zákazníků doporučuje.

3 %
provize

ZooRoyal.cz

ZooRoyal je jedním z největších e-shopů s chovatelskými potřebami v Německu. Od roku 2019 působí také v České republice. V nabídce naleznete tisíce produktů pro psy, kočky, hlodavce či ptáky, na své si však přijdou také fanoušci akvaristiky a teraristiky. ZooRoyal – „Plníme zvířátkům sny“.

65 Kč
provize

Panakei.sk

Poctivý výrobce kvalitních krmiv a doplňků pro psy s výrobou na Slovensku. Krmiva neobsahují nežádoucí dochucovadla, umělá barviva, konzervanty a lepek. V e-shopu najdete krmivo jak pro štěňata, tak i dospělé psy. Součástí nabídky je i přírodní kloubní výživa, která brání opotřebení kloubního aparátu u psů. ✅ provize 7,5 % ✅ průměrná provize 4 € ✅ bannery a XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

8 %
provize

Nákup v e-shopu Dr. Vet

Přiveďte zákazníky do e-shopu Dr.Vet a získejte provizi 20 % z nákupu Máte webové stránky? Nechte je vydělávat pomocí systému provizí a partnerství. Jsme výhradním distributorem na českém a slovenském trhu dvou světových značek Audevard a WePharm, které se specializují na koně, psy a kočky, na jejich zdraví a komplexní péči o ně. Již více než 30 let sbírají odborné zkušenosti v oblasti farmacie a výživy, spolupracují na vývoji přípravků s více než 6000 veterináři po celém světě. Kvalita, bezpečnost a inovace Prémiová řada veterinárních léčivých přípravků, doplňků stravy a vnější péče. Složení přípravků je vyvíjeno v úzké spolupráci s veterinárními lékaři a speciality v péči o koně, psy a kočky. Přísný výběr nejvyšší kvality všech surovin. Laboratoře vyvíjí preparáty podle nejaktuálnějšího dění na poli vědy (medicína založená do důkazech).   Zákazníkům, kteří k nám přijdou přes vaše stránky, zaručujeme kvalitní servis od objednání až po doručení. Poskytneme vám nástroje pro snadné vložení našich reklam na váš web a dostanete možnost zvolit si kategorie cílení. Můžete si vybrat z našich bannerů nebo Vám je přizpůsobíme na míru. Nezáleží na tom, zda vedete blog či velký komerční projekt. Rádi spolupracujeme s nováčky i profesionály v online světě. Jaké partnery hledáme? Weby odborné, obsahové i informační. Blogy, fóra, portály, katalogy.   Kdy získáte provizi? Pokaždé, když někdo klikne na váš odkaz a nakoupí v našem e-shopu, získáte provizi 25 % z nákupu. Provize se počítá pouze ze zaplacených objednávek.  Provize se proplácí nejdříve po 15 dnech od nákupu.  Minimální částka pro výplatu provize je 500 Kč.    Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit? Napište nám nebo zavolejte.  Marie Hanousková marie@drvet.cz tel.: 775 939 101    

20 %
provize
Běží na AffilBox

Haffit.cz

Haffit je jedinečné krmivo na míru pro vašeho psa ze surovin podle vašeho výběru. Haffit je pro každého psa jiný, vždy čerstvý a pestrý při zachování komfortu suchých krmiv. Haffit není jen krmivo, je to kompletní služba pro vašeho mazlíčka i pro vás. Nabízíme odměnu 200Kč za objednávku, platnost cookies 30 dní. Hlavní výhody a odlišnosti Haffitu: Haffit je krmivo pro psy připravené na míru a ze surovin podle vašeho výběru - jaký pes, takový Haffit Haffit je jediné krmivo kompletně ze surovin pro lidskou spotřebu - v kvalitě human grade Haffit nejsou klasické granule, ale čerstvě pečené polštářky přeplněné masem Haffit je český výrobek - vyrábíme jej vlastnoručně v malém potravinářském provozu u Pardubic Haffit je vždy čerstvý, vyvážený, má jednoduché složení bez jakékoliv chemie při zachování komfortu suchých krmiv Poskytujeme 100% garanci vrácení peněz - pokud by Haffit psovi nechutnal, vracíme peníze Veškeré informace samozřejmě můžete čerpat na https://www.haffit.cz/ a na našich sociálních sítích: Facebook - https://www.facebook.com/haffitcz Instagram - https://www.instagram.com/haffitcz Jsme vám také k dispozici na všech našich komunikačních kanálech.

200 Kč
provize
Běží na AffilBox