Výpis affiliate programů

Ketodiet.cz

Ketodiet.cz

Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velké osobní touhy zhubnout, se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům nabízíme nejen prvotřídní proteinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin, ale poskytujeme také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím. Víme, že hubnutí není jednoduché, proto se snažíme váš boj s nadbytečnými kilogramy co nejvíce zpříjemnit.

20 %
provize
Běží na AffilBox

ZÁKLADNÍ BALÍČEK KOUČOVÁNÍ - 12h

- Nastavení primárních cílů, - nastavení strategie, - průběh řešení a posunutí k Vámi vytyčeným cílům, - resumé a tzv. AHA momenty, milníky + certifikát o absolvování. - Ve dvanácti hodinách, ve kterých budeme společně 3 měsíce si stanovíme cíle na základě metody „Nastavování cílů“ dle Results Coaching systému, který je založen na neurovědeckých poznatcích o fungování mozku a mysli. - Možnost cílit na libovolnou oblast: - pracovní x osobní život, - práce – kariéra, růst, vzdělávání, leadership, - osobní život – partnerství, vztahy, stravování, pohybové aktivity. - Nastavení změny myšlení. - Možnost koučování také online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call.

1500 Kč
provize

ROZVOJ VNITŘNÍ SÍLY A ODOLNOSTI

Toto je unikátní ucelený 6-ti měsíční, celostní program pro rozvoj vnitřní síly a odolnosti. V rámci 12ti 2 hodinových online setkávání s vámi budeme sdílet komplexní systém funkčních a v praxi ověřených metod a technik. Jednotlivá setkání se vzájemně doplňují a logicky na sebe navazují. Součástí setkání budou kromě sdílení informací i praktická cvičení a tipy jak rozvíjet vnitřní sílu a odolnost v běžném osobním nebo pracovním životě. Cena: 6.800,- Kč / os. (= 283,- Kč/hod.) Termín: od 25. 2. do 8. 7. 2021 – vždy od 18 do 20 hod. Lektorky: Bc. Veronika Petrová, DiS. a Ing. Lenka Palatová (weby: https://www.stastnamysl.cz/ , http://pro-zmenu.cz/ ) Přihlášky na mailech: info@stastnamysl.cz nebo lenka@palatova.cz .

10 %
provize

ROZŠÍŘENÝ BALÍČEK KOUČOVÁNÍ - 24h

- Všeobecně je tento balíček pro lidi, kteří chtějí výrazně změnit svůj život, - hlubší proměna a změna života či životního stylu, - průběh řešení a posun ve Vašich cílech, - 2x Resumé, tzv. AHA momenty, milníky + certifikát o absolvování. Zahrnuje balíček BASIC: - budeme postupovat stejně jako ve dvanáctihodinovém cyklu, jen máme od začátku více času na změny. Možnost cílit na libovolnou oblast: - pracovní X osobní život, - práce – kariéra, růst, vzdělávání, leadership, - osobní život – partnerství, vztahy, stravování, pohybové aktivity. - Stanovení cílů a nastavení strategie k jejich dosažení. - Nastavení změny myšlení. - Identifikace a práce se zlozvyky a nesprávnými návyky. - Změna pohledu na svět/na život. - Ukotvování změn a nových programů. - Práce s myslí, duší i tělem. Možnost koučování také online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call.

4000 Kč
provize

ONLINE 5 TIBEŤANŮ

Prastará technika pro znovuobjevení své vnitřní krásy a síly, srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí, pomůže Vám pro vylepšení vztahů, “poprat se” s krizí ve vztahu či v životě, pár minut denně Vám může pomoci pro udržení se v kondici a proti civilizačním nemocem. Nyní je možnost naučit se 5 Tibeťanů online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call. Následně máte mou podporu, abyste techniku cvičili správně. 5 Tibeťanů má úžasné účinky pro tělo, mysl, duši i ducha.

500 Kč
provize

ONLINE DUCHOVNÍ PRŮVODCE

Slouží pro ujasnění duchovních otázek či v momentu těžkého životního rozhodování, podíváme se na svět z pohledu vesmírných, přírodních či božích zákonů, slouží pro práci na sobě z pozice duše a ducha, slouží pro otevření věcí, které by Vám jinak v životě ubližovali. Využijte možnost 2h online duchovního průvodce. Spojíme se přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako videocall. Online duchovní průvodce je tu především pro řešení duchovních otázek či otázek směřujících k léčení Vaší duše. Zajímala jsem se o tisíce let staré tradice, tajné nauky a přizpůsobila svůj život dle přírodních, vesmírných a božích zákonů. Jsou zde určité principy a zákonitosti, které, když si uvědomíte, přestanete jít proti nim a už tím se Váš život vylepší.

500 Kč
provize

Novymuz.sk (e-shop)

Ako sa stať zrelým mužom?" S tím pomůže Stanislav Ličko a jeho digitální produkty (e-booky a audioknihy). Přestat se sledováním porna, stát se mistrem v orálním sexu a získat zdravou sexualitu. To je pouze část z neprodávanějších kurzů. Kampaň je rozdělena na 2 části: digitální produkty a fyzické produkty. ✅ provize 9 % ✅ průměrná provize 22 € ✅ bannery Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

9 %
provize

Novymuz.sk (digi kampaň)

"Ako sa stať zrelým mužom?" S tím pomůže Stanislav Ličko a jeho digitální produkty (e-booky a audioknihy). Přestat se sledováním porna, stát se mistrem v orálním sexu a získat zdravou sexualitu. To je pouze část z neprodávanějších kurzů. Kampaň je rozdělena na 2 části: digitální produkty a fyzické produkty. ✅ provize 37,5 % ✅ průměrná provize 22 € Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

38 %
provize

PROFIPHOTOSHOP.CZ

Profiphotoshop nabízí vzdělávací kurzy pro všechny, které baví práce s obrazem. Naučíte se pracovat ve Photoshopu a následnou úpravu fotomontáží včetně maskování. Kurzy jsou určené především pro začátečníky a pokročilé uživatele. ✅ Provize 33 % ✅ průměrná provize 19 € ✅ bannery Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

33 %
provize

kurz E-mailing,co šetří čas

Doporučte online kurz E-mailing, co šetří čas Co je obsahem kurzu? Intenzivní online kurzu, kde účastníci získají přesné strategie, které potřebují k funkčnímu e-mailingu, a to pouze  za 4 týdny. Tento kurz je pro ty, kteří chtějí rychle začít používat e-mailing jako nástroj péče o klienty i jako prodejní prostředek - bez ohledu na to, zda je třeba převést offline podnikání do online prostředí nebo chcete své stávající online podnikání podpořit nebo rozšířit.

500 Kč
provize
Běží na AffilBox