Výpis affiliate programů

Ketodiet.cz

Ketodiet.cz

Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velké osobní touhy zhubnout, se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům nabízíme nejen prvotřídní proteinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin, ale poskytujeme také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím. Víme, že hubnutí není jednoduché, proto se snažíme váš boj s nadbytečnými kilogramy co nejvíce zpříjemnit.

20 %
provize
Běží na AffilBox

kurz E-mailing,co šetří čas

Doporučte online kurz E-mailing, co šetří čas Co je obsahem kurzu? Intenzivní online kurzu, kde účastníci získají přesné strategie, které potřebují k funkčnímu e-mailingu, a to pouze  za 4 týdny. Tento kurz je pro ty, kteří chtějí rychle začít používat e-mailing jako nástroj péče o klienty i jako prodejní prostředek - bez ohledu na to, zda je třeba převést offline podnikání do online prostředí nebo chcete své stávající online podnikání podpořit nebo rozšířit.

500 Kč
provize
Běží na AffilBox

Childhoodpotential.com

Get involved in our affiliate program Childhoodpotential.com! Childhood Potential  We are pleased to invite you to our online Montessori conference: “Uncovering the Universal Potential of Childhood” this November 16th through the 20th. This conference is celebrating the immense potential children have in their first six years of life and how this potential is universal across time, culture, and place. Through her work, Maria Montessori found that all children have an unlimited, unbiased and profound potential through what she called the Absorbent Mind. This potential is so profound that the only limits to a child are the limits of the environment in which they live and play. In any environment for children under six years of age, the role of the adult is the most important. We can best aid the child by preparing ourselves intellectually and spiritually. As caregivers, role models and guides, we will explore at this conference how to best prepare an oasis of peace for children, whether in a school, home, community or a homeschooling family. Our conference goes beyond just preparing the environment. It fosters an understanding of how the mind of the child works and what it needs in any culture or place. Montessori is a powerful global movement. It can uncover the universal potential of every child around the world.   Why to get involved in our affiliate program? The conference speakers list is just amazing! We have 40+ worls renown Montessori lectures The conference is free for all so no barriers in form of limited financial resources Lifetime access includes bonuses from speakers and sponsors, audio files and all videos so it motivates people to buy   Your provision is 30% Cookies are valid 30 days The conference lifetime pass costs 49usd Our contacts are always here for you The minimum you can invoice us is 50usd You will get all the graphical designs from us for all social media! Target audience?  Parents, teachers, childcare workers, school administrators – everyone who is taking care of children between birth and six years of age. Your affiliate contact?  You can always get in touch with us at info@childhoodpotential.com , or +420 605 246 227 WhatsApp. Together we can plan your campaign and share the most effective promotional strategies!

30 %
provize
Běží na AffilBox

Rustspolecne.cz

Zapojte se do provizního programu RůstSpolečně.cz!  Růst společně Projekt Růst společně je dílem aktivních maminek, co rády žijí naplno, neustále něco tvoří a hledají inspiraci kolem sebe. ...Od narození našich dětí se věnujeme v různých podobách vzdělávání a výchově dětí. Věříme, že k jakékoliv změně může dojít skrze sdílení a inspiraci od druhých lidí, a proto jsme se rozhodly skrze platformu online konference upozornit na aktuální, inspirující témata, a lektory s dlouhodobou praxí v oboru. V rámci konference, která proběhne od 9. do 13. listopadu, účastníci uvidí přednášky či rozhovory s minimálně 15 přednášejícími. Tito všeobecně uznávaní odborníci budou mluvit o výchově dětí ve věku 3-6 let, jejich rozvoji a potřebách, připraveném prostředí, ale také např. o psychohygieně pedagoga či rodiče. Celé online setkání budou doprovázet různé bonusové materiály, ke konferenci budou mít účastníci možnost se kdykoliv vrátit i po jejím skončení.     Proč se zapojit do affiliate programu ? Podrobnosti k proviznímu programu  výše provize 30 %  délka cookies 30 dní  průměrná hodnota objednávky 1 500 Kč  affiliate manažer kdykoliv k dispozici výplatní minimum 300 Kč   pravidelné schvalování konverzí Dostupné reklamní materiály  reklamní odkaz bannery  Cílová skupina?  Našimi cílovými zákazníky jsou především rodiče. Konkrétně rodiče dětí od narození až do zhruba 6 let.  Mezí cílovou skupinu ale patří i učitelé dětí právě v rozmězí věku 0 až 6 let.  A v neposlední řadě patří mezi naše cílové zákazníky Montessori komunita.  Affiliate manažer  O provizní program  se stará Veronika Kunzová. Kdykoliv ji můžete kontaktovat na e-mailu affiliate@montessorihracky.cz nebo telefonním čísle +420 721 294 411. Ráda vám poradí s prvotní registrací do provizního programu, efektivní propagací a podobně. Také vám ráda sdělí veškeré novinky týkající se programu. 

30 %
provize
Běží na AffilBox

Láskyplný domov

Láskyplný domov je unikátním místem v online prostoru, kde se během 1 týdne potkáte s 22 hosty a tématy, které vám pomohou tvořit domov, ve kterém vám bude krásně.  Začněte se dívat na váš domov novýma očima a uvidíte jeho krásu i ve všech jeho nedokonalostech. Konference Láskyplný domov vám dodá inspiraci, odvahu i chuť najít radost v každodenních domácích aktivitách a povinnostech. Ukáže vám, jak si váš domov opravdu zamilovat. Termín konání: 12.-16. října 2020 Po skončení - prodej balíčku se všemi videi a bonusy od hostů.

25 %
provize
Běží na AffilBox