Výpis affiliate programů

Podnikavéduše.cz - online kurzy

Podnikavéduše.cz - online kurzy

Budujte svůj byznys jednoduše a prakticky Učte se od zkušenějších odborníků. Z praxe. Nabízíme toho hodně: Komplexní vzdělávací praktický program, který vám pomůže nastartovat a rozvíjet váš byznys Online forma, nejlepší odborníci na jednom místě 12 oddělených sekcí – můžete si vybrat jen to, co vás zajímá Video rozhovorů s odborníky a praktických tutoriály, audio podcasty na poslech Přílohy, o kterých vám na úřadě neřeknou Podpůrná FB skupina pro sdílení zkušeností a tipů Doplňkový eshop s produkty (nejen) pro úspěšné podnikání Nabízíme odměnu 30 % z hodnoty prodaného kurzu (bez DPH).

30 %
provize
Běží na AffilBox

Kurzy pro radost.cz

Zapojte se do naší kampaně a staňte se affiliate partnerem české jedničky v online kurzech! Pro naše affiliate partnery máme nejférovější affiliate program v ČR a SR. Vyplácíme provize nejen z prvního nákupu, ale také ze všech opakovaných nákupů. Znamená to, že partner, kteří před 5 lety přivedl zákazníka, tak dostává provizi i z prodejů, které proběhly v průběhu letošního roku. Tyto následné provizi tvoří u našich partnerů až 63 % vyplácených provizí. ✔ Průměrná hodnota objednávky u nás je 748 Kč ✔ Vyplácíme 25% doživotní provize z opakovaných nákupů ✔ Vyplácíme také 10% doživotní subprovize z každého přivedeného partnera ✔ Můžete získat až 10 Kč za každou přivedenou registraci ✔ VIP partneři mohou získat až 75 % k provizím navíc

25 %
provize

DOLLER

Jsme DOLLER a pomáháme lidem plnit sny. Začalo to nedatovaným motivačním Diářem, který vyvolal obrovský boom, a pokračujeme dalšími nástroji na plánování, psacími potřebami, ale i webináři s odborníky. K dnešnímu dni máme víc než 100 000 spokojených zákazníků.   Chceš pomoct šířit povědomí o české značce a vydělávat u toho peníze? Pojď s námi získávat provize z objednávek!     ✔ Průměrná hodnota objednávky u nás je 748 Kč ✔ Vyplácíme provizi ve výši 10 % z každé objednávky ✔ Bonus 100 Kč za registraci ✔ Minimální částka k vyplacení je 400 Kč ✔ Lokální značka s kvalitními produkty  

10 %
provize
Běží na AffilBox

ONLINE DUCHOVNÍ PRŮVODCE

Online duchovní průvodce   Slouží pro ujasnění duchovních otázek či v momentu těžkého životního rozhodování, podíváme se na svět z pohledu vesmírných, přírodních či božích zákonů, slouží pro práci na sobě z pozice duše a ducha, slouží pro otevření věcí, které by Vám jinak v životě ubližovali. Využijte možnost 2h online duchovního průvodce. Spojíme se přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako videocall. Online duchovní průvodce je tu především pro řešení duchovních otázek či otázek směřujících k léčení Vaší duše. Zajímala jsem se o tisíce let staré tradice, tajné nauky a přizpůsobila svůj život dle přírodních, vesmírných a božích zákonů. Jsou zde určité principy a zákonitosti, které, když si uvědomíte, přestanete jít proti nim a už tím se Váš život vylepší.

500 Kč
provize
Běží na AffilBox

ONLINE 5 TIBEŤANŮ

Online 5 Tibeťanů   Prastará technika pro znovuobjevení své vnitřní krásy a síly, srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí, pomůže Vám pro vylepšení vztahů, “poprat se” s krizí ve vztahu či v životě, pár minut denně Vám může pomoci pro udržení se v kondici a proti civilizačním nemocem. Nyní je možnost naučit se 5 Tibeťanů online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call. Následně máte mou podporu, abyste techniku cvičili správně. 5 Tibeťanů má úžasné účinky pro tělo, mysl, duši i ducha.

500 Kč
provize
Běží na AffilBox

ROZŠÍŘENÝ BALÍČEK KOUČOVÁNÍ - 24h

  Balíček 24h   Všeobecně je tento balíček pro lidi, kteří chtějí výrazně změnit svůj život, hlubší proměna a změna života či životního stylu, průběh řešení a posun ve Vašich cílech, 2x Resumé, tzv. AHA momenty, milníky + certifikát o absolvování.   Zahrnuje balíček BASIC: budeme postupovat stejně jako ve dvanáctihodinovém cyklu, jen máme od začátku více času na změny. Možnost cílit na libovolnou oblast: pracovní X osobní život, práce – kariéra, růst, vzdělávání, leadership, osobní život – partnerství, vztahy, stravování, pohybové aktivity.   Stanovení cílů a nastavení strategie k jejich dosažení. Nastavení změny myšlení. Identifikace a práce se zlozvyky a nesprávnými návyky. Změna pohledu na svět/na život. Ukotvování změn a nových programů. Práce s myslí, duší i tělem. Možnost koučování také online přes Zoom, Google, Skype, WhatsApp či Messenger jako video call.

4000 Kč
provize
Běží na AffilBox

HomeBusinessAcademy

HomeBusinessAcademy (HBA) je jediná akademie na CZ/SK trhu, která se zabývá vzděláváním lidí v síťovém marketingu. Máte možnost získat provizi jednorázovou za jednorázovou platbu za členství, nebo za měsíční platbu. Za roční platbu je provize 1000 Kč, za měsíční platbu je pak 100Kč za každou uhrazenou platbu klienta  

1000 Kč
provize
Běží na AffilBox

kurz E-mailing,co šetří čas

Doporučte online kurz E-mailing, co šetří čas, kde účastníci získají přesné strategie, které potřebují k funkčnímu e-mailingu, a to pouze  za 4 týdny. Tento kurz je pro ty, kteří chtějí rychle začít používat e-mailing jako nástroj péče o klienty i jako prodejní prostředek - bez ohledu na to, zda je třeba převést offline podnikání do online prostředí nebo chcete své stávající online podnikání podpořit nebo rozšířit. Co je obsahem kurzu? kurz je 4týdenní, skládá se ze 4 Modulů a 12 lekcí. Probíhá v uzavřené členské sekci na webu. Podpora účastníků kurzu po dobu 3 měsíců probíhá v uzavřené skupině na Facebooku.  Modul 1lekce 1: Vaše cíle v e-mailingulekce 2: Jsou vaše kontakty i vašimi klientylekce 3: Čím plníte klientovu schránku Modul 2lekce 1: Jak si správně vybrat e-mailingový nástrojlekce 2: Co by měl váš systém umět a obsahovatlekce 3: Přehled a porovnání systémů pro e-mailing Modul 3lekce 1: Komunikační mapalekce 2: Typy e-mailůlekce 3: Na co si dát v e-mailingu pozor Modul 4lekce 1 Cesta zákazníka z pohledu e-mailingulekce 2 Základy segmentacelekce 3 Segmentace (slučování, porovnání seznamů a přesouvání kontaktů)  

500 Kč
provize
Běží na AffilBox