Výpis affiliate programů

Podnikavéduše.cz - online kurzy

Podnikavéduše.cz - online kurzy

Budujte svůj byznys jednoduše a prakticky Učte se od zkušenějších odborníků. Z praxe. Nabízíme toho hodně: Komplexní vzdělávací praktický program, který vám pomůže nastartovat a rozvíjet váš byznys Online forma, nejlepší odborníci na jednom místě 12 oddělených sekcí – můžete si vybrat jen to, co vás zajímá Video rozhovorů s odborníky a praktických tutoriály, audio podcasty na poslech Přílohy, o kterých vám na úřadě neřeknou Podpůrná FB skupina pro sdílení zkušeností a tipů Doplňkový eshop s produkty (nejen) pro úspěšné podnikání Nabízíme odměnu 30 % z hodnoty prodaného kurzu (bez DPH).

30 %
provize
Běží na AffilBox

Online kurz - Kybernetická bezpečnost polopatě

Nechcete se bát platit kartou on-line? Chcete umět prokouknout podezřelé stránky? A nenachytat se na podvodné akce nebo soutěže? Připravili jsme pro vás měsíční, prakticky zaměřený on-line kurz: KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST POLOPATĚ. Odhalíme vám ty nejčastější hackerské taktiky. Ukážeme vám, jakým způsobem vás chtějí hackeři okrást o peníze. Naučíme vás, jak se bránit a na co si dávat pozor. Poradíme, jak na silná hesla a jejich zapamatování. Včetně živých webinářů, na kterých se můžete na cokoliv zeptat, mnoha bonusů a s podporou FB skupiny. Kurz spouštíme v sobotu 1. 8. 2020. Přihlaste se na kurz ještě dnes a chraňte na internetu své soukromí i peníze.

400 Kč
provize
Běží na AffilBox

+Pravopisně.cz - objednávka (licence)

Kampaň na přímou objednávku Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z uskutečněných objednávek, které vytvořili návštěvníci, které jste vy přivedli ze svého unikátního provizního odkazu. Získejte provize z objednávek své rodiny, přátel a všech, kterým jste naši online vzdělávací aplikaci Plus.Pravopisne.cz doporučili.  Cílová skupina Hlavními uživateli naší aplikace jsou: učitelé (+Pravopisně pro učitele), rodiče s dětmi (+Pravopisně pro rodiče. Aktuální affiliate kampaň propaguje pouze registrace a objednávky aplikace Plus.Pravopisně.cz. 

20 %
provize
Běží na AffilBox

Kurzy první pomoci a prevence

Pomozte mi šířit informace ohledně dětské prevence a první pomoci a získávejte provize z objednávek. Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z uskutečněných objednávek, které vytvořili návštěvníci, které jste vy přivedli ze svého unikátního provizního odkazu. Získejte provize z objednávek své rodiny, přátel a všech, kterým jste mé kurzy doporučili.  „Protože víc, než jakákoli první pomoc, je prevence.“ Cílová skupina Hlavní cílovou skupinou jsou především nastávající rodiče, maminky, babičky, chůvy, pěstouni a všichni, kteří se pohybují v dětském kolektivu.

6 %
provize
Běží na AffilBox

Feng Shui Adam - kurz Váš start s Feng Shui - prodej (placená)

Propagujte nejprodávanější online kurz Feng Shui z akademie Zuzky Adam Vaše provize (30 %) z oblíbeného online kurzu Váš start s Feng Shui je 771 Kč. Můžete také propagovat Mastermind večery se Zuzkou Adam, ke kterým je zdarma měsíční členství v klubu. Jste zde poprvé? Začněte zde >> Další podrobnosti, podmínky, reklamní materiály, děkovací stránky, atd. najdete zde.

30 %
provize
Běží na AffilBox