Výpis affiliate programů

Prodej dárků

8 důvodů proč propagovat LevněZde.cz a Nakupia.cz 1) Úspora až 85 % z ceny zboží LevněZde.cz a Nakupia.cz poskytuje jen výhodné nákupy, zákazník s námi ušetří 30 - 85 % z ceny zboží. 2) Poštovné zdarma Na vše zboží poskytujeme poštovné ZDARMA. 3) Garance vrácení peněž Na zboží dáváme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ, zákazník nám v případě nespokojenosti dá vědět, my k němu ZDARMA pošleme kurýra a obratem vrátíme peníze či zašleme jiné zboží. 4) Záruka 3 roky na vše Na veškeré zboží dáváme záruku 3 roky, důvodem je, že prodáváme kvalitní zboží a můžeme si to dovolit. 5) Dodání zboží do 2 dnů Nejoblíbenější zboží dodáme nejpozději do 2 pracovních dnů. 6) Soutěže Neustále pořádáme soutěže o hodnotné ceny, nyní o nákup zdarma. 7) Široká nabídka Široká nabídka zboží, kterou neustále doplňujeme. 8) Přijímáme 7 druhů plateb Našim zákazníkům nabízíme 7 druhů plateb.

15 %
provize

PlnáPeňaženka SK

PlnáPeňaženka.sk je slovenský portál, na kterém můžete získat peníze zpět z nákupu. Při nákupu určitého zboží v některém ze stovek partnerských obchodů dostanete část peněz z ceny nákupu zpět. Obchody poskytují až 15 % z ceny nákupu zpět.

10 Kč
provize

Afil Levně Zde

Propaguj slevový portál zboží www.levnezde.cz, kde je na vše poštovné zdarma. Máme pro Tebe připraveny reklamní podklady a tipy jak propagovat. Za registraci u nás získáš bonus 100 Kč.

15 %
provize

PlnáPeněženka

PlnáPeněženka.cz je portál, na kterém můžete získat peníze zpět z nákupu. Při nákupu určitého zboží v některém ze stovek partnerských obchodů dostanete část peněz z ceny nákupu zpět. Obchody poskytují až 15 % z ceny nákupu zpět.

125 Kč
provize

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma je slevový portál nabízející zasílání produktů zdarma. Mezi jeho kategorie patří např. Móda, Šperky, Kosmetika a wellness, Sport, Elektronicka, Domácnost či Hry a hračky.

8 %
provize