Detail programu

KVÁSKOVANIE - všetky produkty

POPIS PROGRAMU

Podporte predaj tlačených kuchárskych kníh edície Kváskovanie, ktoré patria medzi knižné BESTSELLERY na knižnom trhu. Doporučte cez svoj affiliate kód, stránku www.kvaskovanie.sk a získajte províziu 20% z ich predaja.


KVÁSKOVANIE 1 - Recepty z kvásku vrátane Bonusov (Bestseller v rokoch 2016, 2017, 2018, 2019 v kamenných kníhkupectvách aj na internete) 


KVÁSKOVANIE 2 - Poklady z vašich kuchýň vrátane Bonusov (Bestseller 2017, 2018, 2019 + kniha roka 2017 v PanthaRei)


KVÁSKOVANIE 3 - Čarujeme s kváskom vrátane Bonusov (novinka od 10/2019)


 


Rýchly videonávod: Ako vložiť affiliate banner na svoje webové stránky:Skopírujte a umiestnite na svoje webové stránky odkaz: Váš affiliate odkaz alebo niektorý odkaz z propagačných grafických bannerov. Bannery si vyberte podľa veľkosti, aká sa vám najlepšie hodí na webovú stránku. Nájdete ich nižšie na tejto stránke v sekcii Reklamné kampane.


Taktiež môžete osloviť databázu svojich klientov prostredníctvom e-mailu v ktorom umiestníte svoj affiliate odkaz.


Každý potenciálny zákazník, ktorý klikne na váš jedinečný affiliate odkaz sa zapíše v tomto províznom programe ako Kliknutie.


Akonáhle zákazník nakúpi a dokončí svoju objednávku, zapíše sa vám nová Konverzia. Ak platiaci zákazník v ochrannej dobe 30 dní svoju objednávku nezruší, získate schválenú Províziu k vyplateniu.


*Provízia sa vypláca z predajnej ceny bez DPH po ukončení garančnej doby a po ukončení kalendárneho mesiaca.


Poznámka:


Je úplne jedno, ktorý affiliate odkaz použijete (propagácia e-knihy či tlačenej knihy, provízia sa vždy započíta podľa výšky nákupu zákazníka!