Výpis affiliate programů

KurýrPoint

KurýrPoint je společnost s bohatými zkušenostmi s mezinárodní i vnitrostátní expedicí. Nabízí online objednání kurýra a garanci expresního doručení. Spolupracuje s ověřenými přepravci PPL, INTIME, GLS, TNT nebo UPS, díky čemuž lze zajistit přepravu zásilek za zvýhodněné ceny. Chcete se zapojit do našeho affiliate programu? Máte blog, webovou stránku nebo hodně přátel na Facebooku? Zprostředkujte svým čtenářům a přátelům možnost srovnání cen poštovní přepravy. Získejte dodatečné příjmy z Vašeho inzertního nebo komunitního portálu. Nabídněte uživatelům možnost přímého srovnání cen poštovného a objednání přepravy inzerovaného zboží. Provozujete magazín, cashback portál, kuponový web, PPC guru nebo jen chcete vydělat? I pro Vás je určen náš partnerský provizní systém.

15 %
provize

Atomium

Atomium™ je nejmodernější tribotechnická látka vyrobená na bázi přírodních minerálů, která má schopnost obnovit opotřebované třecí plochy částí vozidel a průmyslových strojů. Atomium™ se přidává do běžných maziv a olejů, které pak přenaší látky Atomium na třecí plochy motorů, převodovek, diferenciálů. Atomium™ snižuje tření, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje účinnost motoru a prodlužuje jeho životnost. ✅ Vysoká provize - 19% ✅ XML feed ✅ Atraktivní segment (jedna z mála affiliate kampaní v moto světě) Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

19 %
provize

Autodíly Voton

Autodíly potřebuje každý, kdo má alespoň jedno auto. I amatéři si část údržby dělají sami (výměna stěrače, podznačníku, dolití kapaliny) - cílová skupina, kterou lze oslovit, je široká. Zapojte se do provizního programu e-shopu Voton.cz autodíly. - 6 % z objednávky (bez poštovného a DPH) - blogy, magazíny, katalogy, Facebook, atd. - cookies 60 dní - minimální částka k výplatě - od 1 Kč - pro nefakturující možnost výměny za nákup zboží v e-shopu - průběžné schvalování konverzí, manuálně, po uplynutí 14denní lhůty (neschvalujeme nákupy na IČ) - poskytnutí produktů z vybraných skupin pro recenzování nebo pořádání soutěží - akce pro zákazníky - slevové akce, promo, novinky Proč se do toho pustit s Voton.cz? - průměrná objednávka: 1200 Kč - 90 % objednávek expedováno do 2. dne - kamenná prodejna v Č. Budějovicích - e-shop s responzivní šablonou - tisíce položek skladem - 9 let v oboru - přes 1 000 000 položek v e-shopu - desetitisíce obsloužených a spokojených zákazníků

6 %
provize

Carhelp

V e-shopu Carhelp.sk najdete širokou nabídku autodílů pro různé značky automobilů. Nechybí ani doplňky jako maziva, aditiva, stěrače, autokosmetika či povinná výbava. Provize 5,3%

5 %
provize

Renaultdíly

Představujeme vám další automobilovou affiliate kampaň s e-shopem Renaultdily.cz, který se specializuje na prodej nových i použitých náhradních dílů pro automobily značek Renault a Dacia. Provize 10 % z každé objednávky.

10 %
provize