Výpis affiliate programů

AutoEsa.cz

Společnost Auto ESA je první a jediná síť prodejen ojetých vozů v ČR, která se může prokázat prestižní certifikací společnosti TÜV NORD GROUP – nadnárodní skupiny, která sdružuje 51 firem, působících ve více než 70 zemích světa a která se zaměřuje na technickou inspekci a certifikaci. Auto ESA tak svým zákazníkům skutečně garantuje kvalitu a jistotu všech služeb i dalších produktů spojených při koupi a prodeji vozů – a to jak z pohledu legislativy, technického stavu a kontroly, tak i z hlediska finančních náležitostí. Zákazníci se tedy mohou spolehnout nejen na garanci služeb, ale i na jejich šíři. Tzn., že Auto ESA nabízí i produkty k výhodnému financování nákupu vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži, dále výhodné asistenční služby a další. Auto ESA má síť certifikovaných poboček po celé ČR a svým zákazníkům nabízí na 6000 kvalitních a prověřených vozů.

210 Kč
provize

Automedik.cz

Automedik.cz byl založen v roce 2006 a stal se tak prvním internetovým obchodem s autodíly v České republice. Nyní se řadí k největším prodejcům náhradních autodílů v České republice a současně také k nejnavštěvovanějším portálům zaměřujícím se na prodej automobilových dílů.

5 %
provize

Fordshop.cz

Jsme autorizovaný e-shop zaměřený na originální náhradní díly a příslušenství Ford. Jako jediní v ČR prodáváme oblečení pro nadšence této značky. Dokážeme objednat i díly, které na našem e-shopu nenajdete.

Autonaklik.cz

Autonaklik.cz - největší agregátor skladových vozů v Česku. Akční nabídka každý den. Cena za konverzi (vytvoření poptávky) je 300 Kč. Pokud si zákazník vůz pořídí, je k tomu i dodatečná provize 0,2% z ceny vozu bez DPH.

300 Kč
provize
Běží na AffilBox

KurýrPoint

KurýrPoint je společnost s bohatými zkušenostmi s mezinárodní i vnitrostátní expedicí. Nabízí online objednání kurýra a garanci expresního doručení. Spolupracuje s ověřenými přepravci PPL, INTIME, GLS, TNT nebo UPS, díky čemuž lze zajistit přepravu zásilek za zvýhodněné ceny. Chcete se zapojit do našeho affiliate programu? Máte blog, webovou stránku nebo hodně přátel na Facebooku? Zprostředkujte svým čtenářům a přátelům možnost srovnání cen poštovní přepravy. Získejte dodatečné příjmy z Vašeho inzertního nebo komunitního portálu. Nabídněte uživatelům možnost přímého srovnání cen poštovného a objednání přepravy inzerovaného zboží. Provozujete magazín, cashback portál, kuponový web, PPC guru nebo jen chcete vydělat? I pro Vás je určen náš partnerský provizní systém.

15 %
provize

Atomium

Atomium™ je nejmodernější tribotechnická látka vyrobená na bázi přírodních minerálů, která má schopnost obnovit opotřebované třecí plochy částí vozidel a průmyslových strojů. Atomium™ se přidává do běžných maziv a olejů, které pak přenaší látky Atomium na třecí plochy motorů, převodovek, diferenciálů. Atomium™ snižuje tření, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje účinnost motoru a prodlužuje jeho životnost. ✅ Vysoká provize - 19% ✅ XML feed ✅ Atraktivní segment (jedna z mála affiliate kampaní v moto světě) Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

19 %
provize

Carhelp

V e-shopu Carhelp.sk najdete širokou nabídku autodílů pro různé značky automobilů. Nechybí ani doplňky jako maziva, aditiva, stěrače, autokosmetika či povinná výbava. Provize 5,3%

5 %
provize

Nejvyhodnejsipneu SK

Nejvýhodnějšípneu - specialista na prodej pneumatik. Nabízí širokou nabídku osobních letních i zimních pneumatik všech renomovaných výrobců a značek. V nabídce najdete i pneu pro 4x4 off-road a lehká nákladní auta typu VAN. Affiliate publisherovi náleží provize 2 % za prodej. Výhody propagace inzerenta: - pravidelné akce - kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliateClubu - široká nabídka pneumatik Začněte vydělávat na propagaci e-shopu Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

2 %
provize

Pneu SK

Pneu.sk je internetový obchod, který velice úspěšně prodává pneumatiky pro osobní, offroad, ale i nákladní vozidla. V nabídce obchodu si tyto druhy pneu můžete vybrat podle toho, zda chcete nakoupit letní, zimní nebo celoroční pneumatiky. E-shop Pneu.sk patří v oblasti auto-moto k největším prodejcům na trhu a to nejen díky spolehlivé a rychlé zákaznické podpoře, ale také díky jedinečným výhodám pro zákazníky. Výhody inzerenta: - vysoké procento schválených konverzí - zajímavá průměrná hodnota objednávky Začněte vydělávat na propagaci e-shopu Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi.

2 %
provize