Detail programu

Cvaknito.sk

POPIS PROGRAMU

Zarábajte s Cvaknito!


Staňte sa našim partnerom a poďte do toho s nami!


Hovorí vám niečo „provízny program“? Nie je to nič zložité. Ak máte vlastný blog, stránku či ste fanúšikovia sociálnych sietí, registrujte sa na našej stránke pre províznych partnerov partner.cvaknito.sk a prilepte si na svoj web náš banner, alebo ich zdieľajte na sociálnych sieťach.


Za každú osobu, ktorú k nám privediete, máte províziu vo výške 10% z každej jednej objednávky. Nekrčte nosom či neprevracajte očami, naša priemerná výška objednávky je 90€.


Pre príklad:


Fotograf Jakub objavil našu stránku a objednal si vybavenie pre svoj nový ateliér. Zhodou okolností vlastní aj blog, kde sa môže pochváliť svojimi skvelými fotkami. Mal tam však kúsok voľného miesta a preto sa rozhodol, že ho zaplní naším bannerom. Jeho priatelia z kruhov fotografov si jeho blog prezreli, klikli na banner a nakúpili u nás vybavenie pre svoje fotenie.


Každý z nich nakúpil priemerne za 90€ a bolo ich 5. Jakub si týmto pádom prilepšil o 45€. Do konca mesiaca kliklo a nakúpilo cez Jakubov blog ešte ďalších 5 ľudí. Kubo sa tak môže tešiť na 90€.


Na druhej strane mesta si zas talentovaná Simona snaží spraviť perfektné foto, ale smartphonom to proste nie je ono. Nájde náš eshop a kúpi si kruhové svetlá za 130€. Svetlá jej prídu už na druhý deň a ona si spraví sériu parádnych fotiek na Instagram.  Do popisu však pridá aj odkaz na našu stránku a jej kamarátky a sledovatelia kliknú na odkaz a na našom eshope nakúpia.


Simona je obľúbené dievča a vďaka jej odporúčaniu si na Cvaknito.sk nakúpi 10 ľudí kruhové svetlá, ktoré ponúkame za 130€. Tým pádom pípne Simone na účet 130€ len za to, že si pridala odkaz na sociálnu sieť.


Vaše provízie sú vyplácané vždy k 1.dňu v mesiaci.


Čo všetko môžete od nás čakať, keď sa stanete našim partnerom?


-          - Vysokú províziu 10% z každého nákupu zákazníka, ktorého k nám odporučíte


-          - Vyplatenie provízií vždy k 1.dňu v mesiaci


-         -  Pravidelné aktualizovanie reklamných materiálov (obrázky, linky, bannery, odkazy..)


-          - Pohotové informácie o zľavách, akciách a novinkách v našom eshope


-          - Budeme tu pre Vás, odpovieme na otázky, vyriešime problémy, pomôžeme kde treba


Avšak, ako pri každej spolupráci, musíme mať niekoľko pravidiel, aby sme boli spolu úspešní :


-          - Nutná je registrácia na partner.cvaknito.sk (len tak vieme, koľko zákazníkov prišlo vďaka Vášmu odporúčaniu)


-         -  Zdieľanie reklamných materiálov dostupných výhradne na partnerskej stránke. Ide hlavne o prípady zdieľania na sociálnych sieťach, kde nie je možné sledovať odporučených zákazníkov len na základe zdieľania náhodných uverejnených príspevkov.


-          - Ako internetový obchod musíme splniť možnosť vrátenia tovaru do 30dní, preto sú provízie vyplatené až po uplynutí tejto lehoty.


-         -  Provízie sú vyplatené zo všetkých uskutočnených objednávok.


-      - Minimálna suma vyplatenia provízie je 30€.


Tak kto vlastne sme?


Cvaknito.sk je moderný eshop s potrebami pre dokonalé fotky nie len fotografov. Naši zákazníci nie sú len profesionálny fotografi, ale aj milovníci sociálnych sietí a perfektných záberov či influenceri.


Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na skvelý zákaznický servis, originálne akcie, zľavy a milé darčeky k objednávkam.


Tak dobre, ako sa staráme o svojich klientov, sa postaráme aj o Vás, našich partnerov.


Pevne veríme, že ste sa presvedčili, prečo je to s nami to pravé. Spravte tie dva jednoduché kroky, a staňte sa naším províznym partnerom.


Tešíme sa na spoluprácu s každým z vás.


 


Tím Cvaknito.sk