Detail programu

Časkrmení.cz - Konzervy pro psy

POPIS PROGRAMU

Vítáme Vás v affiliate kampani konzervy Časkrmení

Pokud s námi již inzerujete, víte, že vám rádi poradíme, co, kde a jakým způsobem prodávat. Sortiment konzerv je cílen na muže i ženy 25let a více.

Konzervy Časkrmení jsou super-prémiovým zbožím, obsahují sto procent masa. Některé druhy konzerv mohou být s přílohou. Každopádně se jedná o jedny z nejkvalitnějích konzerv na trhu. Jsou vyráběny pod naší privátní značkou - pokud se zákazníkům budou zamlouvat, nekoupí je jinde. Marže je stanovená rozumně a odpovídá kvalitě. Pokud je zákazník bude porovnávat s kapsičkami či jinými menšími konzervami, bude cena za kilogram výhodná. Pro představu - i přes vyšší cenu na jedné konzervě se jedná o naše nejprodávanější konzervy.

Tento produkt neobsahuje žádná barviva, konzervanty, soju ani jiné obiloviny, je to stoprocentně přírodní produkt od českého výrobce.

Výše objednávek se pohybuje již od pár stovek do pár tisíc. Průměrná objednávka vychází někde kolem osmnácti stovek. Doporučujeme propagovat množstevní slevu 16ti kusů.

Informace k použití:Konzervy Časkrmení.cz vaří český výrobce Sokol Falko s mnohaletými zkušenostmi, jejichž výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. Tyto konzervy se jsou zcela přírodní, neobsahují žádné chemické látky. Žádné konzervanty, či barviva!

  • super cena v přepočtu na kilogram
  • privátní značka, neseženete nikde jinde
  • vyrobeno českým výrobcem, z českých surovin
  • výroba kontrolována veterinární správou a UZUSem
  • bez konzervantů, barviv a jiných aditiv
  • expirace až 3 roky
  • stále skladem
  • množstevní slevy

Důležité! Každá kampaň obsahuje řadu textových podkladů, na které nahlížejte jako na zdroj informací. Nekopírujte obsah, ale dle vašeho uvážení si ho přetvořte k obrazu svému, nebo si vymyslete texty vlastní, pokud nebude uvedeno jinak. Nesoupeřte tak zbytečně s vašimi affil konkurenty, prosadit se originálním textem je snažší a dlouhodobě výhodnější!