Detail programu

Časkrmení.cz - Deštivé počasí

POPIS PROGRAMU

Vítáme Vás v affiliate kampani Deštivé počasí

Tato kampaň je ušita na míru pro email-marketing. Počkejte si, až deště zasáhnou celou českou republiku a odešlete svým odběratelům zprávu přesně v tu správnou dobu. Další možností je oslovení odběratelů skrze sociální sítě (Facebook, Google plus apod)

Informace k použití:Po celé ČR se pěkně rozpršelo, ale vězte, že právě toto počasí si pejskové nejvíce užijí! Máte pejska, který snadno prochladne, nebo ho trápí zdravotní problémy a nesmí promoknout? Jednoduchým, levným a přitom stoprocentně účinným řešením nemusí být nic jiného než obyčejná pláštěnka pro psa. Ale ani ta nezajistí, aby se pejsek neproběhl blátem a nevrátil se s tlapkami obalenými bahnem. Mrněte na nejnovější vychtávky na čištění tlapek. A pokud už je opravdu pozdě, co pak? Jestliže voňavé čističe na psí nepořádek nečekají na svojí příležitost někde u vás ve skříni, stále si je ještě můžete objednat u nás. Tyto levné ale důležité drobnosti máme stále k dispozici a jsme připraveni je ihned odeslat a váš interiér zachránit :-)

  • drobné levné produkty, které si může dovolit každý
  • produkty jsou málo konkurentní
  • řeši skutečné problémy, jsou praktické

Důležité! Každá kampaň obsahuje řadu textových podkladů, na které nahlížejte jako na zdroj informací. Nekopírujte obsah, ale dle vašeho uvážení si ho přetvořte k obrazu svému, nebo si vymyslete texty vlastní, pokud nebude uvedeno jinak. Nesoupeřte tak zbytečně s vašimi affil konkurenty, prosadit se originálním textem je snažší a dlouhodobě výhodnější!