Detail programu

Časkrmení.cz

POPIS PROGRAMU

Vítáme Vás v affiliate programu Časkrmení.cz


Je mi potěšením spustit affil v oboru chovatelských potřeb pro pejsky a kočičky. Obor je to velmi atraktivní s širokým zásahem a obrovskou příležitostí pro vás! Jsem si sám affiliate manažerem, takže se budete mít koho ptát a s kým se radit :o)

Celý eshop Časkrmení.cz a affiliate je postavený tak, aby byl použitelný, výdělečný a motivační. Eshop funguje již několik let a je postavený na kvalitním servisu. Zákazníkům již od svého počátku garantujeme, že se budou mít vždy kam dovolat, k tomu slouží naše telefonická nonstop linka a že reklamace budou probíhat bez problémů.


Nonstop linka 733577670 bude po celou dobu dostupná i Vám a jako majitel se budu těšit na Vaše zavolání. • Adresa obchodu:https://caskrmeni.cz

 • Provize až 5%

 • Průměrná objednávka nad 1800 Kč

 • Cílovka ženy 25-55 let

 • Zboží není sezónní, objednává se celý rok

 • Doprava vč. dobírky 149 Kč u objednvávek do 500 Kč

 • Doprava vč. dobírky 99 Kč u objednvávek nad 500 Kč

 • Široký sortiment, velké množství značek

 • Vlastní originální sortiment

 • Eshop je odladěn, aby se v něm zákazníci na 100% orientovali.

 • Novinky najdete na Facebook stránce obchodu


Co propagovat:


prakticky si můžete vybrat cokoliv, co je vám blízké. Pokud si však necháte poradit, co táhne davy, můžete si vybrat z níže uvedeného.


Granule: téměř každý kdo má psa a nechce se mu vařit, krmí granulemi. V našem eshopu jsou často zvýhodněny dvoj či trojbalení. Buď nabízíme slevy, nebo dopravu zdarma. Průměrná objednávka zde přesahuje 2000Kč. Nabízíme více jak 100 značek granulí, takže je rozhodně na co cílit.


Sušené pamlsky: zde prosím pozor! Jedna z nejširších nabídek na trhu. Většina produktů je zcela unikátní, vyráběná jen pro nás. Je to sortiment, pro který se zákazníci budou vracet a který se bude vyrábět stále. Jednou vytvoříte kampaň a můžete z ní těžit klidně roky. Kampaň na sušené pamlsky vám bude konvertovat a přinášet zisky!

Konzervy: opět je tu celá řada značek, na které se můžete zaměřit. Největší úspěch však sklízíme s vlastními masovými konzervami vyráběnými pod značkou Časkrmení.cz

Vybavení pro salony: zde budete na jedné objednávce dosahovat nejvyšších příjmů. Kompletně vybavíme psí salon od strojku až po hydromasážní vanu za téměř půl milionu. Objednávky jsou zde ve výši deseti tisíců až statisíců a pokud se nebojíte si na objednávku počkat a máte rádi peníze, mohu vřele doporučit :-) Pro tuto chvíli jsou na objednávky ve výši od 10.000Kč nastaveny provize až 5%.

U nás vám to bude fungovat


Možná se ptáte, jaký je rozdíl mezi jednotlivými programy a proč zrovna u nás máte vyšší sanci na konverzi a proč právě u nás se vám posype více peněz než u konkurence. Ne každý eshop pracuje s návštěvníky stránek tak, jak je potřeba. Pokud k nám přes vaše odkazy dorazí návštěvník, tím pro nás práce ještě nekončí. Jelikož využíváme remarketing/retargeting u Googlu a Seznamu, můžeme takového návštěvníka opakovaně oslovovat pomocí banerové či textové reklamy. Taková propagace něco stojí a platíme ji my! Takže s návštěvníkem, kterého jste nám přivedl, dále komunikujeme a vás to nestojí ani korunu. Ovšem, když takový návštěvník na základě této reklamy objedná, konverze se přičítá vám a provize jde do vaší kapsy! Hezké viďte? Ptejte se svých partnerů, jakým způsobem s návštěvníky stránek dále pracují, protože pokud pouze vytěží váš traffic a nic víc, nedělají pro vás dost. My vám pomůžeme provést zákazníka naším eshopem až k objednávce :-)

Důležité! Každá kampaň bude obsahovat také řadu textových podkladů, na které nahlížejte jako na zdroj informací. Nekopírujte obsah, ale dle vašeho uvážení si ho přetvořte k obrazu svému či pozměňte, pokud nebude uvedeno jinak. Nesoupeřte tak zbytečně s vašimi affil konkurenty, prosadit se originálním textem je snažší a dlouhodobě výhodnější!