Detail programu

Econea.cz

POPIS PROGRAMU

Pomáhejte nám udělat z lidí každodenní hrdiny a získávejte provize z objednávek.


Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z uskutečněných objednávek, které vytvořili návštěvníci, které jste vy přivedli ze svého unikátního provizního odkazu. Získejte provize z objednávek své rodiny, přátel a všech, kterým jste náš e-shop doporučili. Pomozte svému okolí a zdraví díky ekologickým potřebám, drogerii a kosmetice.


„Stovky produktů, které jsou šetrné k přírodě. Některé z nich ušetří přes 90 % energie. A vám spoustu peněz.“


Kategorie produktů


Dále ti, kteří chtějí snížit své životní náklady na energie (teplo a voda). Zákazníky našeho obchodu jsou i lidé, kteří chtějí zlepšit své zdraví a zbavit se množství chemických přípravků v domácnosti (čisticí drogeriemytí nádobípraní prádlaosobní hygiena a potřeby každodenního života). Nově máme přesah do partnerské intimity - veganské kondomy, lubrikační gely, menstruační pomůcky, ...


Máme i vlastní značku Endles by Econea - funkční, zero-waste a eko produkty pro péči o tělo i domácnost.


Cílová skupina


Hlavní cílovou skupinou jsou především ženy s výrazným ekologickým cítěním.


Jak odkazovat


Svými affiliate odkazy můžete odkazovat jak na hlavní stránku, tak i na všechny kategorie i samotné produkty - čím konkrétněji návštěvníka dovedete k produktu, tím je větší šance, že si objedná.


V horní části této stránky je část nazvaná Váš affiliate odkaz - ten můžete použít pro základní propagaci. Pokud ale chcete dosahovat lepších výdělků, je lepší vašeho návštěvníka poslat na konkrétnější podstránku - třeba kategorii, nebo konkrétní produkt. 


Jak toho docílíte?


Zkopírujete celou část za .cz (i s otazníkem) a vložíte ji za lomítko jakékoliv adresy na econea.cz - tím z daného odkazu uděláte partnerský a budou se vám z něj počítat provize.


XML feed


K dispozici je partnerům i produktový XML feed s informace o produktech, fotkách, kategoriích, parametrech i cenách.


Upozorňuji pro import, každý produkt má URL adresu zakončenou parametrem ?variant=XXXXX, takže affiliate parametr při importu vázejte za tento parametr s prvotním znakem & (a ne ? jako klasicky znáte).


VZOR pro WP ALL Import:


{url[1]}&a_box=VAŠEAFFILIATEID


Díky tomu bude zajištěno korektní měření kliků a následně konverzí.


Reklamní bannery


Máte 2 možnosti:  1. Jednoduše si je můžete stáhnout dole na této stránce (pomocí CTRL+C na zkopírování a poté CTRL+V na vložení) - tyto bannery už obsahují váš partnerský odkaz.

  2. Nebo si vybrat ve větší nabídce v sekci Reklamní bannery. Tam jsou bannery jak v finálních formátech .png/.jpg/.gif, ale také v .psd, které je zdrojovým souborem pro úpravy bannerů. Upravovat ho můžete například v programu Adobe Photoshop a dalších. Tyto bannery ale NEobsahují váš partnerský odkaz a musíte ho k nim ručně vždy doplnit, jinak se vám nebudou počítat konverze.