Detail programu

Aerium SK

POPIS PROGRAMU

Čo ponúkame partnerom v našom partnerskom programe?


- 3 - 9 % provízie (v závislosti od kategórie produktov)


- cookies platné 12 dní


- bonusy pre partnerov


- Aerium Drony 8 % provízia


- Elektrické kolobežky Aerium 7% 


- individuálne kupóny


- individuálnu spoluprácu a zlepšovanie obsahu a podkladov pre conent marketing 


 


O nás
Sme nadšení pre produkty, ktoré uľahčujú život každému zákazníkovi. Od pôvodných klimatizácií, čističiek, odvlhčovačov a zvlhčovačov vzduchu sme rozšírili náš sortiment o ďalšie výrobky, ktoré vám uľahčia a spríjemnia život. Náš prvý e-shop a predajňu sme otvorili v Prahe v roku 2014 a odvtedy sme expandovali do niekoľkých krajín v rámci EÚ. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo získať tisíce spokojných a vracajúcich sa zákazníkov vďaka nášmu individuálnemu prístupu. 


Naše hodnoty a vízia


Sme špecialisti vo svojom odbore. Podrobne poznáme sortiment, ktorý predávame, a preto vám radi poradíme s výberom správneho výrobku. Naším cieľom je spokojný zákazník. Starostlivo zvažujeme zavedenie akéhokoľvek výrobku do nášho sortimentu, aby sme dosiahli čo najlepší pomer medzi cenou a kvalitou. Náš sortiment sa neustále rozširuje a rovnako aj naša vášeň!

Tento prísľub je súčasťou každej objednávky.


Naše ciele


V roku 2020 sme si zaregistrovali ochrannú známku Aerium a pod jej hlavičkou plánujeme ponúkať vlastné, vysokokvalitné výrobky. Naším cieľom je do roku 2030 predávať zastúpené značky našich výrobkov v celej Európe prostredníctvom vlastných e-shopov a partnerských predajní. Máme ambíciu stať sa jedným z popredných maloobchodných predajcov v tomto odvetví.


Buďte pri tom s nami.


Pre spoločnosti a organizácie


Spoločnostiam a organizáciám ponúkame dodávku viacerých prístrojov za individuálnych podmienok. Samozrejmosťou spolupráce sú individuálne ceny a prednostný prístup k novinkám na trhu.