Cena za konverzi 1 Kč
Marketing, podpora podnikání

ZAVRTAL jsem se do dat, čísel a prognoz. A přišel s VYSÍLÁNÍM ZDARMA PRO VEŘEJNOST: 3 ONLINE KROKY jak předejít ztrátám (+ 100% se odlišit od konkurence), které proběhne 12.4 ve 20:00.

Na konci předávám lidem možnost unikátního MasterMindu, v kterém o ně budu osobně se svým týmem pečovat a provázet je 12krokovým plánem pro elmininaci finančních ztrát a odlišení se od konkurence (v dlouhodobém hledisku zajištění příjmu a růst)

NENÍ TO KLIŠÉ. Jdu od piky. Řemeslně. Od brandingu k hodnotám. Od vize k zisku. Žádný kecy v kleci. Tady se budou psát dějiny nových renesančních podnikatelů.

VÝSLEDKY? NEUVĚŘITELNÉ!

 • WEBINÁŘ jsem pustil nejprve do 100 VYVOLENÝCH (své skupiny sledovatelů a testovačů BETA verze Zákony Bohatství). Z 53 sledovatelů 27 objednávek.
 • ...o týden později do skupiny 500 VYVOLENÝCH… Z 273 sledovatelů 97 objednávek.
 • Konverzní poměry? Nad 40%???? WOW!

  Připojte se VČAS. PŘIHLÁŠENÍM do Affilboxu naleznete odkaz na vysílání s vaším unikátním linkem. Náš systém si bude pamatovat každého člověka, kterého přivedete. + Šup, provize pro vás je jistá. NEZAPOMEŇTE VYSÍLÁME UŽ 12.4 VE 20:00.

 • SDÍLEJTE HO NA FACEBOOKU (do skupin, stránek, na svůj osobní profil)
 • SDÍLEJTE HO EMAILEM (napište 2-3 jednoduché emaily, nemusí být nic geniálního, samotný obsah je TOP, jenom o tom dejte vědět komunitě)
 • SDÍLEJTE HO NA SVÝCH DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH (Instagram / LinkedIn)
 • Zabere vám to max 1 - 2 hodiny. Výdělek? 40% pravděpodobnost nákupů u vaší komunity. Tzn. že když přivedete byť 10 lidí, je tu šanci, že 4 koupí. Matematicky. 4 x 1 045 Kč = 4 180 Kč. Za hodinu práce? Paráda. Sedíte doma u počítače a bum… Máte ÚŽASNÝ přivýdělek.

  Navíc...Pomáháte své komunitě. I když třeba nenakoupí, rozhodně dostává obsah na TOP ÚROVNI. 


  Komentářů (0)

  © 2014-2020 - Partner katalogu je Affiliate software AffilBox